Menu
Bishaka zwycięzcą III Parkowa Cup

Bishaka zwycięzcą III Parkowa Cup

W sobotę odbył się pierwszy z pięciu punktowanych turniejów Parkowa Cup. W finale Bishaka pokonała Mazi Team, a w meczu o trzecie miejsce Wybrzeże Pomp Krupińskiego wygrało z Walkoverem.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Bishaki, Browary Hills 32040, Kamikadze, Kasperki, Mazi Team oraz Omegi. Bezkonkurencyjna okazała się Bishaka, która wywalczyła komplet punktów i w pięciu meczach zdobyła aż 20 goli. Z bezpieczną przewagą nad trzecim zespołem zmagania grupowe ukończył Mazi Team i obok Bishaki to ten zespół awansował do półfinału. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Browary (7 punktów), Omega (6), Kamikadze (4) oraz Kasperki (0).

W Grupie B zagrały z kolei Decathlon, Kanonierzy, Strzelcy, Walkover, Wybrzeże Pomp Krupińskiego oraz Zakręcony Rogal. Blisko powtórzenia wyczynu Bishaki z Grupy A i wywalczenia kompletu punktów było Wybrzeże Pomp Krupińskiego, które zdobyło 13 punktów. W zdobyciu pełnej puli 15 oczek przeszkodził Walkover, który zajął w tabeli drugie miejsce. Kolejne lokaty zajęły ekipy Decathlonu (7 punktów), Strzelców (6), Zakręconego Rogala (6) oraz Kanonierów (0).

W półfinałach spotkały się więc Walkover z Bishaką oraz Mazi Team z Wybrzeżem Pomp Krupińskiego. W obu meczach nie padła ani jedna bramka i o awansie decydowały rzuty karne. Ostatecznie do finały trafiły Bishaka oraz Mazi Team, a przegrani musieli się zadowolić meczem o 3 miejsce. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Bishaki, a spotkanie o 3 miejsce 2:1 dla Wybrzeża Pomp Krupińskiego. W turnieju triumfowała Bishaka, na drugim miejscu uplasował się Mazi Team, na trzecim Wybrzeże Pomp Krupińskiego, a na czwartym Walkover.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 marca 2018 11:07
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
powrót na górę