Menu
Turniej Błyskawiczny (23.01) - PODSUMOWANIE

Turniej Błyskawiczny (23.01) - PODSUMOWANIE

Wystartowaliśmy w nowym roku z Turniejami Błyskawicznymi, a na początek do rywalizacji stanęło sześć zespołów z rocznika 2013. Sobotnie zmagania przyniosły sporą dawkę emocji, dużą liczbę bramek oraz mnóstwo uśmiechów na twarzach młodych zawodników.

W turnieju wzięły udział zespoły Futbolica, KS Kabel Kraków, Zagłębie Sosnowiec, Wieczysta Kraków oraz drużyna Akademii Piłkarskiej Wieliczka, która wystawiła do rywalizacji dwa zespoły. Mecze odbywały się w sporym 18-minutowym wariancie, więc młodzi piłkarze spędzili na murawie dużo czasu, a walka toczyła się na trzech boiskach, które mieściły się na przykrytej balonem ASTOR Arenie mieszczącej się w Centrum Sportu Parkowa. Od pierwszego meczu mogliśmy obserwować raz bardziej, raz mniej wyrównane pojedynki, które w większości przypadków obfitowały w wiele pięknych bramek i efektownych akcji.

Cieszymy się, że wśród uczestników Turnieju Błyskawicznego pojawili się nie tylko "stali bywalcy", ale także nowe ekipy. Zarówno jednym, jak i drugim serdecznie dziękujemy za udział. Poniżej zapraszamy do relacji z turnieju.


Relacja foto r. 2013 -> tutaj

Zdjęcia drużynowe -> tutaj


Relacja video z Turnieju Błyskawicznego (19.12)
(należy kliknąć w dany mecz)->

Rocznik 2013

Zagłębie - AP Wieliczka II
Futbolica - AP Wieliczka
AP Wieliczka - AP Wieliczka II
Wieczysta - AP Wieliczka
AP Wieliczka - Zagłębie
Futbolica - Wieczysta
Zagłębie - Wieczysta
Futbolica - Zagłębie
Futbolica - AP Wieliczka II
Wieczysta - AP Wieliczka II
Kabel - AP Wieliczka
Kabel - AP Wieliczka II
Kabel - Wieczysta
Zagłębie - Kabel
Kabel - Futbolica

 

Ostatnio zmienianywtorek, 09 lutego 2021 13:09
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
powrót na górę