Menu
Turniej Błyskawiczny (21.11) - PODSUMOWANIE

Turniej Błyskawiczny (21.11) - PODSUMOWANIE

Kolejne piłkarskie święto przy Parkowej za nami❗️ Podczas sobotniego Turnieju BŁYSKAWICZNEGO byliśmy świadkami pięknych goli, wspaniałej zabawy i mnóstwa radości na twarzach zawodników oraz ich najbliższych.

W sobotę (21.11) na obiektach Centrum Sportu Parkowa w Krakowie odbył się kolejny Turniej Błyskawiczny, który drugi raz w edycji jesienno-zimowej dedykowany był zawodnikom urodzonym w 2010 roku.

W turnieju uczestniczyło łącznie sześć drużyn. Mieliśmy przedstawicieli Okocimskiego Brzesko, Młodych Dzików, SF Staniątki i krakowskich klubów - Wawelu, Polonii i Kabla. Było dużo grania, a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach. Od pierwszego meczu mogliśmy obserwować raz bardziej, raz mniej wyrównane pojedynki, które w większości przypadków obfitowały w wiele pięknych bramek i efektownych akcji. Drużyny pauzujące w danej kolejce z chęcią korzystały z udostępnionego im boiska z bandami Act Global, a  także specjalnych klatek do gry 1 v 1, które również przynależą do Centrum Sportu Parkowa. Mimo mocno intensywnej formuły turnieju, wszyscy zawodnicy grali do ostatniego gwizdka, dając z siebie 100% możliwości.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim zespołom oraz zawodnikom za udział i oczywiście zapraszamy na kolejne nasze turnieje. Poniżej zapraszamy do relacji z turnieju.


Relacja foto  r. 2010 -> tutaj

Zdjęcia drużynowe -> tutaj


Relacja video z Turnieju Błyskawicznego (21.11)
(należy kliknąć w dany mecz)-> 

Rocznik 2010

Polonia vs Wawel
Młode Dziki vs SF Staniątki
Kabel - Polonia
SF Staniątki - Kabel
Kabel - Okocimski
Wawel - Młode Dziki
Młode Dziki - Polonia
SF Staniątki - Okocimski
Okocimski - Młode Dziki
Okocimski - Polonia
Kabel - Wawel
Okocimski - Wawel
Kabel - Młode Dziki
SF Staniątki - Wawel
SF Staniątki - Polonia

Ostatnio zmienianyśroda, 25 listopada 2020 11:24
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
powrót na górę