Logo
Wydrukuj tę stronę
GRAMY! Turniej Błyskawiczny (21.11)

GRAMY! Turniej Błyskawiczny (21.11)

Przed nami kolejny Turniej Błyskawiczny w sezonie Jesień/Zima 2020! Już w najbliższą sobotę (21.11) odbędą się zawody dedykowane graczom urodzonym w 2010. Areną zmagań będzie - tradycyjnie już - ulokowane w urokliwym miejscu na mapie Krakowa - Centrum Sportu Parkowa.

Cieszymy się z możliwości organizacji turnieju, bo wiemy jak wiele radości i pozytywnych emocji przynoszą sportowe rozgrywki dzieciom oraz ich rodzicom. Już od samego rana na Astor Arenie oraz Autobet Arenie będziemy mogli oglądać poczynania zawodników z rocznika 2010. W turnieju nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa, natomiast nagrodzone zostaną wszystkie drużyny i zawodnicy. Spotkania będą nagrywane, aby po turnieju podzielić się na naszej stronie oraz fanpage'u relacją fotograficzną oraz video. Jednocześnie przypominamy, iż w związku z obecną sytuacją pandemiczną Turniej odbędzie się bez udziału kibiców. Na zieloną murawę może wejść jedynie trener/kierownik razem z całą drużyną.

Drużyny biorące udział w Turnieju BŁYSKAWICZNYM
Sobota 21.11.2020

Rocznik 2010 (09:00 - 12:30)


> SF Staniątki
> Okocimski Brzesko
> Kabel Kraków
> Polonia Kraków
> Wawel Kraków
> Młode Dziki
 

Harmonogram gier

Rocznik 2010

 

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 18 listopada 2020 13:54
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. Wszelkie prawa do Portalu zastrzeżone. All Rights Reserved.