Menu
Turniej Błyskawiczny (24.10) - PODSUMOWANIE

Turniej Błyskawiczny (24.10) - PODSUMOWANIE

Z zachowaniem reżimu sanitarnego w miniony weekend zorganizowaliśmy kolejne piłkarskie święto dla najmłodszych❗️ Podczas sobotniego Turnieju BŁYSKAWICZNEGO byliśmy świadkami spektakularnych bramek, wspaniałej zabawy i mnóstwa radości na twarzach zawodników.


W sobotę (24.10) na obiektach Centrum Sportu Parkowa w Krakowie odbył się kolejny Turniej Błyskawiczny, tym razem dedykowany zawodnikom urodzonym w 2010 roku.

W turnieju uczestniczyło łącznie pięć drużyn. Mieliśmy przedstawicieli AM Cracovia (dwie drużyny), Wiślackiej Szkoły Futbolu, Wawelu Kraków oraz gospodarzy obiektu - Kabla. Było dużo grania, a spotkania rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach. Od pierwszego spotkania mogliśmy obserwować wyrównane pojedynki z wieloma bramkami oraz znakomitymi akcjami indywidualnymi poszczególnych zawodników. Cieszy fakt, że każda drużyna wykazywała się ogromną wolą walki, czego efektem były liczne trafienia autorstwa wielu zawodników. Mimo intensywnej formuły turnieju, wszystkie drużyny wytrzymały do samego końca, grając na 100% swoich możliwości.

Turniejowe zmagania obfitowały w wiele emocji, i pomimo przedmeczowych prognoz, wyniki spotkań w wielu przypadkach były sprawą otwartą.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim zespołom i trenerom za udział i oczywiście zapraszamy na kolejne nasze turnieje. Rodzicom zaś dziękujemy za dostosowanie się do zaleceń organizatora w związku z obowiązującymi regulacjami prawnym dot. stanu epidemii.  Poniżej zapraszamy do relacji z turnieju.


Relacja foto  r. 2010 -> tutaj

Zdjęcia drużynowe -> tutaj


Relacja video z Turnieju Błyskawicznego (24.10)
(należy kliknąć w dany mecz)-> 

 

Rocznik 2010

Wawel vs Kabel
Wiślacka SF vs Kabel
Wiślacka SF vs Wawel
Wawel vs AM Cracovia
Wiślacka SF vs AM Cracovia
AM Cracovia II vs Wawel
AM Cracovia vs AM Cracovia II
Kabel vs AM Cracovia II
Wiślacka SF vs AM Cracovia II

Kabel vs AM Cracovia

Ostatnio zmienianypiątek, 30 października 2020 12:40
Oceń ten artykuł
(6 głosów)
powrót na górę