Menu
Turniej Błyskawiczny (20.06) - PODSUMOWANIE

Turniej Błyskawiczny (20.06) - PODSUMOWANIE

Po ponad trzech miesiącach przerwy, wróciliśmy do gry❗️ Podczas sobotniego Turnieju BŁYSKAWICZNEGO, byliśmy świadkami pięknych goli, wspaniałej zabawy i mnóstwa radości na twarzach zawodników oraz ich najbliższych !

W sobotę (20.06) odbył się kolejny turniej Błyskawiczny, a pierwszy po przerwie spowodowanej pandemią. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z rocznika 2013, a po nich zameldowali się starsi koledzy z rocznika 2012.

Tym razem w turnieju uczestniczyło łącznie dwanaście drużyn. Tak więc było dużo grania, a wszystkie spotkania rozgrywane były równocześnie na dwóch boiskach w roczniku młodszym, natomiast w starszym na trzech boiskach. Od pierwszego spotkania mogliśmy obserwować bardzo wyrównane pojedynki z wieloma bramkami oraz znakomitymi akcjami indywidualnymi poszczególnych zawodników. Natomiast w roczniku 2013 z bardzo mocnej strony pokazała się drużyna Lecha Poznań FA Nowa Dęba, której chłopcy w każdym meczu poza licznie zdobytymi bramki wykazywali się dobrą techniką oraz wysokimi umiejętnościami piłkarskimi. Jednakże dla każdej drużyny był to zapewne owocny udział, gdyż doświadczenie jakie udało im się zdobyć na pewno zaprocentuje w kolejnych turniejach oraz sparingach. Cieszy fakt, że każda drużyna wykazywała się ogromną wolą walki czego efektem były licznie zdobywane bramki przez wielu zawodników i mimo intensywnego turnieju wszystkie drużyny wytrzymały do samego końca grając na 100% swoich możliwości. 

Następnie podziwialiśmy zmagania chłopców, ale również zawodniczki (UKS Leńcze) z rocznika 2012. Drużyny były bardzo wyrównane, czego dowodem były spotkania w których obie drużyny biły się do ostatnich minut o wygraną. Ze względu na brak obecności jednego zespołu, drużyna Lecha Poznań rozegrała dwa spotkania z chłopcami z rocznika 2012, było to dal nich na pewno bardzo cenne doświadczenie gdyż poprzeczka była zdecydowanie wyżej podniesiona niż we wcześniejszych spotkaniach, za to chłopcy widać było że się nie podawali i udało im się nawet zdobyć jakże cenną bramkę po której radości nie było końca, i takich własnie chwil radości życzymy sobie jak najczęściej. 

Kolejne spotkania były coraz to bardziej emocjonujące, dwa spotkania miedzy Bronowianką, a Kablem stały na dobrym poziomie, a zawodnicy obydwu ekip zaprezentowali wysokie umiejętności oraz kilka bardzo ładnych bramek. Na kolejnym boisku swoje możliwości prezentowały ekipy Polonii Kraków oraz SMS Solne Miasto Wieliczka, gdzie bramek nie brakowało, a kibice z całych sił dopingowali swoich zawodników dzięki czemu było widać że żadna z drużyn nie zamierza się poddać. Na trzecim boisku UKS Leńcze oraz Szkoła Futbolu Staniątki miały możliwość się zmierzyć, czego efektem było dużo atrakcyjnych pojedynków oraz dużo pięknych bramek. Grając bez przerwy na sam koniec spotkały się ekipy Kabla i Leńcze, obie ekipy mimo zmęczenia wykazywały się ogromną determinacją i bardzo wysokim poziomem sportowym, mecz od początku był bardzo wyrównany w którym nie brakowało pojedynków 1x1 oraz bardzo efektownych bramek. 

Cieszy nas, że z turnieju na turniej możemy gościć coraz to ciekawsze i nowe zespoły. Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim zespołom, zawodnikom oraz kibicom za udział i oczywiście zapraszamy na kolejne nasze turniej. Poniżej zapraszamy do relacji z turnieju. 


Relacja foto  r. 2013 -> tutaj
Relacja foto  r. 2012 -> tutaj
Zdjęcia drużynowe -> tutaj
Kompilacja bramek -> tutaj

Relacja video z Turnieju Błyskawicznego (20.06)
(należy kliknąć w dany mecz)-> 

Rocznik 2013
KS Kabel vs Słomniczanka Słomniki
KS Kabel vs Gwarek Wieliczka
UKS Leńcze vs Słomniczanka Słomniki
KS Kabel vs UKS Leńcze
Lech Poznań vs UKS Leńcze
Lech Poznań vs Słomniczanka Słomniki
Gwarek Wieliczka vs Słomniczanka Słomniki
Lech Poznań vs KS Kabel
Słomniczanka Słomniki vs Gwarek Wieliczka

Rocznik 2012
SMS Solne Miasto Wieliczka vs KS Kabel II
Polonia Kraków vs KS Kabel I
Polonia Kraków vs Bronowianka Kraków
Polonia Kraków vs SMS Solne Miasto Wieliczka
Bronowianka Kraków vs KS Kabel II
Szkoła Futbolu Staniątki vs Polonia Kraków
Lech Poznań vs KS Kabel II
Szkoła Futbolu Staniątki vs KS Kabel I
SMS Solne Miasto Wieliczka vs Szkoła Futbolu Staniątki
Szkoła Futbolu Staniątki vs Bronowianka Kraków
Bronowianka Kraków vs KS Kabel II
KS Kabel II vs Szkoła Futbolu Staniątki
KS Kabel II vs UKS Leńcze
UKS Leńcze vs Polonia Kraków
UKS Leńcze vs Bronowianka
Szkoła Futbolu Staniątki vs UKS Leńcze
SMS Solne Miasto Wieliczka vs UKS Leńcze

Ostatnio zmienianyczwartek, 25 czerwca 2020 12:37
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
powrót na górę