Menu
Piotr Klimczak

Piotr Klimczak

Koordynator turniejów Football Festival.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres strony www: http://football-festival.com
VillaNova F.C. zwycięzcą X Parkowa Cup!

VillaNova F.C. zwycięzcą X Parkowa Cup!

W sobotę (11.08) odbył się trzeci z trzech punktowanych letnich turniejów Parkowa Cup, a X w historii cyklu Parkowa Cup. W finale F.C. VilaNova pokonała Asy NH, a w meczu o trzecie miejsce Kameb wygrał z Al Capone.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Kameb, Big Time, Al Capone Krakow Dragoons i Ławka Rezerwowych. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Al Capone, a tuż za nią zespół Kameb.

W grupie B zagrały z kolei Cybermachina Game Pub, Asy NH, Płaszów, VilaNova F.C. oraz Vicenti.

W półfinałach spotkały się więc F.C. VilaNova z Al Capone oraz Asy NH z Kameb. W obu meczach wynikł padł w regulaminowym czasie gry i z awansu do finału cieszyły się F.C. VilaNova oraz Asy NH. Decydujący mecz zakończył się zwycięstwem VilaNova F.C., na drugim miejscu uplasowały się Asy NH, na trzecim Kameb, a na czwartym Al Capone.

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:
Najlepszy bramkarz – Daniel Chirica (VilaNova F.C.)
Najlepszy strzelec - Vitor Pereira (F.C. VilaNova)
Najlepszy zawodnik (MVP) – Jose Nelson (VilaNova F.C.)

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną po trzecim i ostatnim wakacyjnym Turnieju.

Drużyna

Punkty za 14.07, 28.07, 11.08

Suma

F.C. VilaNova

96

96

Asy NH

76

76

Al Capone

72

72

Dywersant

63

63

Kraków Dragoons

61,5

61,5

Cybermachina Game Pub

51

51

Skanska Piotrów

41

41

Szukamy sponsora

36

36

Soccer Santarosa

31,5

31,5

Kameb

31,5

31,5

Innominate

23

23

Ławka Rezerwowych

23,5

23,5

Big Time

22

22

Bishaka

21,5

21,5

Vicenti

21,5

21,5

Gramy Swoje

21

21

Zmarnowane Talenty Prokocimia

21

21

Płaszów

21

21

 

Read more...
Skanska Piotrów zwycięzcą IX Parkowa Cup

Skanska Piotrów zwycięzcą IX Parkowa Cup

W sobotę (28.07) odbył się drugi z trzech punktowanych letnich turniejów Parkowa Cup, a IX w historii cyklu Parkowa Cup. W finale Skanska Piotrów pokonała F.C. VilaNova, a w meczu o trzecie miejsce Dywersant wygrał z Cybermachina Game Pub.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Cybermachina Game Pub, Zmarnowane Talenty Prokocimia, F.C. VilaNova oraz Al Capone. Bezkonkurencyjna okazała się F.C. VilaNova, która wywalczyła 7 punktów zdobywając w trzech meczach 16 goli. Na drugim miejscu zmagania ukończyła drużyna Cybermachina Game Pub. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Al Capone (1 punkt) i Zmarnowane Talenty Prokocimia (1 punkt).

W Grupie B zagrały z kolei: Dywersant, Gramy Swoje, Kraków Dragoons, Skanska Piotrów.Trzy zwycięstwa zanotowała Skanska Piotrów i to ta drużyna wyszła z pierwszego miejsca. Na drugim miejscu uplasował się Dywersant, na trzecim Gramy Swoje, a ostatnie miejsce przypadło Kraków Dragoons.

W półfinałach spotkały się więc F.C. VilaNova z Dywersantem oraz Cybermachina Game Pub ze Skanska Piotrów. W obu meczach wynikł padł w regulaminowym czasie gry i z awansu do finału cieszyły się F.C. VilaNova oraz Skanska Piotrów. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Skanska Piotrów, a spotkanie o 3 miejsce 4:2 dla Dywersanta. W turnieju triumfowała Skanska Piotrów, na drugim miejscu uplasowała się F.C. VilaNova, na trzecim Dywersant, a na czwartym Cybermachina Game Pub.

Następny turniej w sobotę 11 sierpnia. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zapisać do Turnieju można się też można pod poniższym linkiem:

http://football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:
Najlepszy bramkarz - Paweł Pustuła (Skanska Piotrów)
Najlepszy strzelec - Vitor Pereira (F.C. VilaNova)
Najlepszy zawodnik (MVP) - Paweł Wasik (Skanska Piotrów)

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną po drugim wakacyjnym Turnieju.

Drużyna

Punkty za 14.07 i 28.07

Suma

Dywersant

63

63

F.C. VilaNova

56,5

56,5

Al Capone

43

43

Asy NH

41

41

Skanska Piotrów

41

41

Kraków Dragoons

40

40

Szukamy sponsora

36

36

Soccer Santarosa

31,5

31,5

Cybermachina Game Pub

30

30

Innominate

23

23

Bishaka

21,5

21,5

Gramy Swoje

21

21

Zmarnowane Talenty Prokocimia

21

21

 

Read more...
Asy NH zwycięzcą VIII Parkowa Cup!

Asy NH zwycięzcą VIII Parkowa Cup!

W sobotę odbył się pierwszy z trzech punktowanych letnich turniejów Parkowa Cup. W finale Asy NH pokonały Szukamy Sponsora, a w meczu o trzecie miejsce Dywersant wygrał z Soccer Santarosa.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Bishaki, Soccer Santarosa, Dywersanta, Innominate oraz Al Capone. Bezkonkurencyjna okazała się Soccer Santarosa, która wywalczyła 13 punktów zdobywając w czterech meczach 11 goli. Na drugim miejscu dzięki wygranej w bezpośrednim spotkaniu z Innominate zmagania ukończyła drużyna Dywersanta. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Innominate (6 punktów), Al Capone (4 punkty) oraz Biskaha (3 punkty)

W Grupie B zagrały z kolei Asy NH, Szukamy sponsora, F.C. VilaNova oraz Kraków Draagons. Po trzy zwycięstwa zanotowały Asy NH i Szukamy sponsora ale w bezpośrednim pojedynku lepszym zespołem okazało się Szukamy sponsora. Kolejne lokaty zajęli F.C. VilaNova (3 punkty) oraz Kraków Dragoons (0 punktów).

W półfinałach spotkały się więc Soccer Santarosa z Asy NH oraz Dywersant z Szukamy sponsora. W obu meczach wynikł padł w regulaminowym czasie gry i z awansu do finału cieszyły się Asy NH oraz Szukamy sponsora. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Asy NH, a spotkanie o 3 miejsce 2:1 dla Dywersanta. W turnieju triumfowały Asy NH, na drugim miejscu uplasowała się Szukamy sponsora, na trzecim Dywersant, a na czwartym Soccer Santarosa.

Następny turniej w sobotę 28 lipca. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zapisać do Turnieju można się też można pod poniższym linkiem:

http://football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:
MVP - Dariusz Nowak (Asy NH)
Najlepszy bramkarz - Wojciech Siembida (Dywersant Kraków)
Najlepszy strzelec - Dairon Toledo (Soccer Santarosa).

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną po pierwszym wakacyjnym Turnieju.

Drużyna

Punkty za 14.07

Suma

Asy NH

41

41

Szukamy sponsora

36

36

Soccer Santarosa

31,5

31,5

Dywersant

31

31

Innominate

23

23

Al Capone

22

22

Bishaka

21,5

21,5

F.C. VilaNova

21,5

21,5

Kraków Dragoons

20

20

 

Read more...
Wakacyjne Turnieje Parkowa Cup!

Wakacyjne Turnieje Parkowa Cup!

Już w sobotę 14 lipca odbędzie się pierwszy z trzech punktowanych turniejów Parkowa Cup. Oprócz turniejowej rywalizacji, możliwości sprawdzenia się z rywalami przed sezonem ligowym będzie to też możliwość zgarnięcia puli pieniężnej, którą będzie można przeznaczyć na obniżenie wpisowego na sezon jesienny Futbolowej Ligi Szóstek lub też sprzęt sportowy firmy Joma (dla drużyny uczestniczącej w Futbolowej Lidze Szóstek). Poniżej znajdziecie szczegóły odnośnie terminów turniejów oraz punktacji.

Na początek podajemy planowane terminy wszystkich trzech turniejów:

  • 14.07 (sobota)
  • 28.07 (sobota)
  • 11.08 (sobota)

Każdego z wymienionych dni rywalizacja rozpoczynać się będzie rano, by kończyć w okolicach godziny 15-tej, czy 16-tej.

Teraz trochę o zasadach i punktacji. Punktowane turnieje Parkowa Cup odbywać się będą w jednej lub kilku grupach, które w zależności od liczby zgłoszonych zespołów liczyć będą określoną ilość drużyn. W przypadku kilku grup do fazy pucharowej awans wywalczą po dwie najlepsze drużyny, które rozegrają najpierw półfinały, a potem odbędzie się jeszcze mecz o 3 miejsce i finał. Aby turniej był punktowany, musi w nim zagrać minimum 4 zespoły. Poniżej przedstawiamy punktację i zaznaczamy, że warto jest... po prostu brać udział :)

Punktacja turniejów Parkowa Cup

  • Udział w turnieju - 20 punktów
  • Mecze grupowe - średnia punktów wywalczonych w grupie pomnożona razy dwa (maksymalnie 6 punktów)
  • 4 miejsce - 5 punktów
  • 3 miejsce - 8 punktów
  • 2 miejsce - 10 punktów
  • 1 miejsce - 15 punktów

Maksymalna liczba punktów do wywalczenia w turnieju to 41 oczek. Składy drużyn na poszczególne turnieje mogą się różnić, zawodnicy, którzy w jednym turnieju występowali w jednym zespole, w kolejnych mogą grać w innych. Nazwy drużyn przypisane są ściśle do kapitanów i aby punkty zebrane za poszczególne turnieje były sumowane, do każdego turnieju zespół musi zostać zgłoszony przez tą samą osobę i pod tą samą nazwą, która na koniec, w przypadku wygranej w klasyfikacji, zadecyduje o tym, na co ma zostać przeznaczona nagroda.

W pierwszym turnieju, który odbędzie się 14 lipca udział weźmie 8,9 lub 10 drużyn. Zapraszamy do zgłaszania się na kolejne turnieje. W tym celu prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zgłosić się do Turnieju można również za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: http://www.football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Read more...
Zapisz się do tego kanału RSS