Menu
Zimowe Turnieje Parkowa Cup

Zimowe Turnieje Parkowa Cup

Ruszamy z zapisami na serie zimowych Turniejów pod balonem z cyklu: PARKOWA CUP. Oprócz turniejowej rywalizacji, możliwości sprawdzenia się z rywalami przed wiosennym sezonem ligowym będzie też możliwość wygrania atrakcyjnej zniżki na udział w sezonie Futbolowej Ligi Szóstek - Wiosna 2019! Dodatkowo oczywiście będzie możliwość zgarnięcia sprzętu sportowego firmy Joma! Poniżej znajdziecie szczegóły odnośnie terminów turniejów oraz punktacji.

Podajemy planowane terminy wszystkich punktowanych turniejów PARKOWA CUP:

 • 01.12 (sobota)
 • 16.12 (niedziela)
 • 06.01 (niedziela)
 • 20.01 (niedziela)
 • 02.02 (sobota)
 • 17.02 (niedziela)
 • 02.03 (sobota)

Każdego z wymienionych dni rywalizacja rozpoczynać się będzie rano, by kończyć w okolicach godziny 15-tej, czy 16-tej.

Teraz trochę o zasadach i punktacji. Punktowane turnieje Parkowa Cup odbywać się będą w jednej bądź kilku grupach, które w zależności od liczby zgłoszonych zespołów liczyć będą odpowiednią ilość drużyn. W przypadku kilku grup rozgrywana będzie faza pucharowa do której awans wywalczą najlepsze zespoły z grup, które rozegrają najpierw półfinały, a potem odbędzie się jeszcze mecz o 3 miejsce i finał. Każdorazowo przed Turniejem ustalone zostaną zasady rywalizacji biorąc pod uwagę liczbę zgłoszonych drużyn. Poniżej przedstawiamy punktację i zaznaczamy, że warto jest... po prostu brać udział :)

Punktacja turniejów Parkowa Cup

 • Udział w turnieju - 20 punktów
 • Mecze grupowe - średnia punktów wywalczonych w grupie pomnożona razy dwa (maksymalnie 6 punktów)
 • 4 miejsce - 6 punktów
 • 3 miejsce - 8 punktów
 • 2 miejsce - 10 punktów
 • 1 miejsce - 12 punktów

Składy drużyn na poszczególne turnieje mogą się różnić, zawodnicy, którzy w jednym turnieju występowali w jednym zespole, w kolejnych mogą grać w innych. Nazwy drużyn  przypisane są ściśle do kapitanów i aby punkty zebrane za poszczególne turnieje były sumowane, do każdego turnieju zespół musi zostać zgłoszony przez tą samą osobę, która na koniec, w przypadku wygranej w klasyfikacji, zadecyduje o tym, na co ma zostać przeznaczona nagroda. Każda zgłoszona drużyna musi wystąpić w każdym Turnieju pod tą samą nazwą.

Nagrody drużynowe na koniec cyklu:

1 miejsce – zniżka w wysokości 1500,00zł udział w sezonie FLS Wiosna 2019 lub do wykorzystania na sprzęt sportowy marki Joma,

2 miejsce – zniżka w wysokości 500,00zł na udział w sezonie FLS Wiosna 2019 lub do wykorzystania na sprzęt sportowy marki Joma,

Dodatkowo na koniec całego cyklu nagrodzimy zawodnika, który strzelił największą ilość bramek we wszystkich sześciu Turniejach. Otrzyma on bon o wartości 150,00zł do wykorzystania na sprzęt sportowy marki Joma.

Koszt udziału w każdym Turnieju wynosił będzie 300,00zł.

Zapraszamy do zgłaszania się na cykl Turniejów PARKOWA CUP. Ilość miejsc w każdym Turnieju jest ograniczona.

Do Turniejów można zgłosić się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

ZAPRASZAMY!

Oceń ten artykuł
(0 Głosów)
Powrót na górę