Menu
Skanska Piotrów zwycięzcą IX Parkowa Cup

Skanska Piotrów zwycięzcą IX Parkowa Cup

W sobotę (28.07) odbył się drugi z trzech punktowanych letnich turniejów Parkowa Cup, a IX w historii cyklu Parkowa Cup. W finale Skanska Piotrów pokonała F.C. VilaNova, a w meczu o trzecie miejsce Dywersant wygrał z Cybermachina Game Pub.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Cybermachina Game Pub, Zmarnowane Talenty Prokocimia, F.C. VilaNova oraz Al Capone. Bezkonkurencyjna okazała się F.C. VilaNova, która wywalczyła 7 punktów zdobywając w trzech meczach 16 goli. Na drugim miejscu zmagania ukończyła drużyna Cybermachina Game Pub. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Al Capone (1 punkt) i Zmarnowane Talenty Prokocimia (1 punkt).

W Grupie B zagrały z kolei: Dywersant, Gramy Swoje, Kraków Dragoons, Skanska Piotrów.Trzy zwycięstwa zanotowała Skanska Piotrów i to ta drużyna wyszła z pierwszego miejsca. Na drugim miejscu uplasował się Dywersant, na trzecim Gramy Swoje, a ostatnie miejsce przypadło Kraków Dragoons.

W półfinałach spotkały się więc F.C. VilaNova z Dywersantem oraz Cybermachina Game Pub ze Skanska Piotrów. W obu meczach wynikł padł w regulaminowym czasie gry i z awansu do finału cieszyły się F.C. VilaNova oraz Skanska Piotrów. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Skanska Piotrów, a spotkanie o 3 miejsce 4:2 dla Dywersanta. W turnieju triumfowała Skanska Piotrów, na drugim miejscu uplasowała się F.C. VilaNova, na trzecim Dywersant, a na czwartym Cybermachina Game Pub.

Następny turniej w sobotę 11 sierpnia. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zapisać do Turnieju można się też można pod poniższym linkiem:

http://football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:
Najlepszy bramkarz - Paweł Pustuła (Skanska Piotrów)
Najlepszy strzelec - Vitor Pereira (F.C. VilaNova)
Najlepszy zawodnik (MVP) - Paweł Wasik (Skanska Piotrów)

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną po drugim wakacyjnym Turnieju.

Drużyna

Punkty za 14.07 i 28.07

Suma

Dywersant

63

63

F.C. VilaNova

56,5

56,5

Al Capone

43

43

Asy NH

41

41

Skanska Piotrów

41

41

Kraków Dragoons

40

40

Szukamy sponsora

36

36

Soccer Santarosa

31,5

31,5

Cybermachina Game Pub

30

30

Innominate

23

23

Bishaka

21,5

21,5

Gramy Swoje

21

21

Zmarnowane Talenty Prokocimia

21

21

 

Zmodyfikowano: wtorek, 31 lipca 2018 07:55
Oceń ten artykuł
(0 Głosów)
Powrót na górę