Menu
Asy NH zwycięzcą VIII Parkowa Cup!

Asy NH zwycięzcą VIII Parkowa Cup!

W sobotę odbył się pierwszy z trzech punktowanych letnich turniejów Parkowa Cup. W finale Asy NH pokonały Szukamy Sponsora, a w meczu o trzecie miejsce Dywersant wygrał z Soccer Santarosa.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na dwie grupy. W Grupie A znalazły się drużyny Bishaki, Soccer Santarosa, Dywersanta, Innominate oraz Al Capone. Bezkonkurencyjna okazała się Soccer Santarosa, która wywalczyła 13 punktów zdobywając w czterech meczach 11 goli. Na drugim miejscu dzięki wygranej w bezpośrednim spotkaniu z Innominate zmagania ukończyła drużyna Dywersanta. Za plecami pierwszej dwójki uplasowały się kolejno Innominate (6 punktów), Al Capone (4 punkty) oraz Biskaha (3 punkty)

W Grupie B zagrały z kolei Asy NH, Szukamy sponsora, F.C. VilaNova oraz Kraków Draagons. Po trzy zwycięstwa zanotowały Asy NH i Szukamy sponsora ale w bezpośrednim pojedynku lepszym zespołem okazało się Szukamy sponsora. Kolejne lokaty zajęli F.C. VilaNova (3 punkty) oraz Kraków Dragoons (0 punktów).

W półfinałach spotkały się więc Soccer Santarosa z Asy NH oraz Dywersant z Szukamy sponsora. W obu meczach wynikł padł w regulaminowym czasie gry i z awansu do finału cieszyły się Asy NH oraz Szukamy sponsora. Decydujący mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Asy NH, a spotkanie o 3 miejsce 2:1 dla Dywersanta. W turnieju triumfowały Asy NH, na drugim miejscu uplasowała się Szukamy sponsora, na trzecim Dywersant, a na czwartym Soccer Santarosa.

Następny turniej w sobotę 28 lipca. Zachęcamy do udziału, a w celu zgłoszenia się do rywalizacji prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zapisać do Turnieju można się też można pod poniższym linkiem:

http://football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:
MVP - Dariusz Nowak (Asy NH)
Najlepszy bramkarz - Wojciech Siembida (Dywersant Kraków)
Najlepszy strzelec - Dairon Toledo (Soccer Santarosa).

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną po pierwszym wakacyjnym Turnieju.

Drużyna

Punkty za 14.07

Suma

Asy NH

41

41

Szukamy sponsora

36

36

Soccer Santarosa

31,5

31,5

Dywersant

31

31

Innominate

23

23

Al Capone

22

22

Bishaka

21,5

21,5

F.C. VilaNova

21,5

21,5

Kraków Dragoons

20

20

 

Zmodyfikowano: wtorek, 31 lipca 2018 07:47
Oceń ten artykuł
(0 Głosów)
Powrót na górę