Menu
Wakacyjne Turnieje Parkowa Cup!

Wakacyjne Turnieje Parkowa Cup!

Już w sobotę 14 lipca odbędzie się pierwszy z trzech punktowanych turniejów Parkowa Cup. Oprócz turniejowej rywalizacji, możliwości sprawdzenia się z rywalami przed sezonem ligowym będzie to też możliwość zgarnięcia puli pieniężnej, którą będzie można przeznaczyć na obniżenie wpisowego na sezon jesienny Futbolowej Ligi Szóstek lub też sprzęt sportowy firmy Joma (dla drużyny uczestniczącej w Futbolowej Lidze Szóstek). Poniżej znajdziecie szczegóły odnośnie terminów turniejów oraz punktacji.

Na początek podajemy planowane terminy wszystkich trzech turniejów:

  • 14.07 (sobota)
  • 28.07 (sobota)
  • 11.08 (sobota)

Każdego z wymienionych dni rywalizacja rozpoczynać się będzie rano, by kończyć w okolicach godziny 15-tej, czy 16-tej.

Teraz trochę o zasadach i punktacji. Punktowane turnieje Parkowa Cup odbywać się będą w jednej lub kilku grupach, które w zależności od liczby zgłoszonych zespołów liczyć będą określoną ilość drużyn. W przypadku kilku grup do fazy pucharowej awans wywalczą po dwie najlepsze drużyny, które rozegrają najpierw półfinały, a potem odbędzie się jeszcze mecz o 3 miejsce i finał. Aby turniej był punktowany, musi w nim zagrać minimum 4 zespoły. Poniżej przedstawiamy punktację i zaznaczamy, że warto jest... po prostu brać udział :)

Punktacja turniejów Parkowa Cup

  • Udział w turnieju - 20 punktów
  • Mecze grupowe - średnia punktów wywalczonych w grupie pomnożona razy dwa (maksymalnie 6 punktów)
  • 4 miejsce - 5 punktów
  • 3 miejsce - 8 punktów
  • 2 miejsce - 10 punktów
  • 1 miejsce - 15 punktów

Maksymalna liczba punktów do wywalczenia w turnieju to 41 oczek. Składy drużyn na poszczególne turnieje mogą się różnić, zawodnicy, którzy w jednym turnieju występowali w jednym zespole, w kolejnych mogą grać w innych. Nazwy drużyn przypisane są ściśle do kapitanów i aby punkty zebrane za poszczególne turnieje były sumowane, do każdego turnieju zespół musi zostać zgłoszony przez tą samą osobę i pod tą samą nazwą, która na koniec, w przypadku wygranej w klasyfikacji, zadecyduje o tym, na co ma zostać przeznaczona nagroda.

W pierwszym turnieju, który odbędzie się 14 lipca udział weźmie 8,9 lub 10 drużyn. Zapraszamy do zgłaszania się na kolejne turnieje. W tym celu prosimy o kontakt z Piotrem Klimczakiem (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon: 885 414 987).

Zgłosić się do Turnieju można również za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: http://www.football-festival.com/index.php/zapisz-sie

Zmodyfikowano: czwartek, 12 lipca 2018 07:58
Oceń ten artykuł
(0 Głosów)
Powrót na górę