Menu
GEO-ZENIT Mistrzem Polski 2018

W weekend 23-24 czerwca odbył się VII turniej Mistrzostw Polski w futbolu sześcioosobowym. W zmaganiach wzięło udział 19 zespołów. Można śmiało powiedzieć, że obsada tegorocznego turnieju była najmocniejsza w historii. Mistrzem Polski została ostatecznie drużyna GEO-ZENIT z Krakowa, która wygrała wszystkie rozegrane spotkania, a w finale 3:1 pokonała Classic Gdynia. Trzecie miejsce zajął Furnipol Częstochowa - przedstawiciel My6aside R-Gol LIGA wygrywając z EAST WIND Warszawa (Liga Fanów).

Wyróżnienia indywidualne trafiły do:

Król strzelców Turnieju - Paweł Markowski (RMF MAXXX, Kraków)

Najlepszy bramkarz Turnieju - Grzegorz Michalak (East Wind Warszawa)

MVP Turnieju - Krzysztof Kozieł (GEO-ZENIT, Kraków)

Relacja video z fazy grupowej oraz pucharowej dostępna jest pod poniższym linkiem:

Relacja foto z fazy grupowej oraz pucharowej dostępna jest pod poniższym linkiem:

Wszystkie dostępne wyniki z fazy grupowej oraz pucharowej dostępne są pod poniższym linkiem:

Zmodyfikowano: czwartek, 12 lipca 2018 07:51